Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Barwne talenty. Podsumowanie XIII Edycji Konkursu Recytatorskiego

Na zdjęciu dziewczynka na scenie recytująca swój wiersz. Za nią projektor, na którym widnieje napis: "XIII Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków". Scena ozdobiona jest kolorowymi dodatkami. Na fotografii uchwycono także windery Honorowy Patronat Wójta Gminy Przemęt.

W sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie odbył się XIII Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków, który przyćmił wszystkie oczekiwania swoją barwnością i poziomem prezentacji. Organizatorem tego wydarzenia, które co roku przyciąga uwagę najmłodszych mieszkańców, było Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Kaszczorze. Honorowy patronat nad konkursem sprawował wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak.

Komisja konkursowa w składzie Jolanta Skorupińska, Monika Maćkowiak oraz Marta Sobierajska miała niezwykle trudne zadanie wyłonienia laureatów spośród utalentowanych uczestników. Poziom prezentacji był bardzo wysoki, co świadczyło o zaangażowaniu zarówno dzieci, jak i ich nauczycieli.

W poszczególnych kategoriach wiekowych, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie w sposób wyjątkowy. Oto laureaci poszczególnych grup wiekowych:

Kategoria 6-latki:

I miejsce – Zuzanna Kokornarczyk
II miejsce – Eryk Jankowiak
III miejsce – Filip Szantyka

Kategoria 5-latki:

I miejsce – Hanna Mała
II miejsce – Mila Knop
III miejsce – Kaja Kostaniak

Kategoria 4-latki:

I miejsce – Amelia Bonkowska
II miejsce – Milan Wasielewski
III miejsce – Filip Szczepański

Kategoria 3-latki:

I miejsce – Oliwier Jaskuła
II miejsce – Marcelina Frąckowiak
III miejsce – Zuzanna Michalak

Ponadto, Jury postanowiło przyznać kilka wyróżnień, które dodatkowo podkreślają wysoki poziom prezentacji wszystkich uczestników.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich talentów! Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]