Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

IV Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Przemęt. Relacja z wydarzenia

Zdjęcie przedstawia moment walki podczas turnieju dwóch chłopców.

IV Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Przemęt przyciągnął liczne grono zawodników, trenerów, opiekunów oraz sympatyków tego sportu. Organizatorem wydarzenia był UKS Pohl Judo Przemęt, który już po raz czwarty z sukcesem zorganizował to prestiżowe wydarzenie sportowe.

Turniej rozpoczął się uroczystym powitaniem, podczas którego prezes zarządu UKS Pohl Judo Przemęt serdecznie powitał wszystkich zebranych, w tym szczególnie honorowych gości Wójta Gminy Przemęt Pana Janusza Frąckowiaka, Przewodniczącą Rady Gminy Panią Monikę Maćkowiak, Gospodarza obiektu, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach, Panią Małgorzatę Zielińską oraz Olimpijczyka z Aten 2004 roku, Pana Przemysława Matyjaszka, który poprowadził dwa bloki treningowe w trakcie turnieju.

Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, w swoim przemówieniu wyraził radość z możliwości goszczenia tak licznej grupy pasjonatów judo oraz podkreślił znaczenie sportu w codziennym życiu. Przewodnicząca Rady Gminy Monika Maćkowiak również zabrała głos, życząc zawodnikom sukcesów i sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Turniej był doskonałą okazją do zaprezentowania umiejętności młodych judoków, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Zawody przebiegały w atmosferze zdrowej rywalizacji, a publiczność mogła podziwiać techniczne umiejętności oraz determinację uczestników.

Sędzina główna, Izabela Kusza, przypomniała zasady obowiązujące podczas walk, podkreślając znaczenie przestrzegania reguł i sportowej etyki. Jej profesjonalizm i zaangażowanie przyczyniły się do sprawnego przebiegu zawodów.

W trakcie turnieju nie zabrakło emocji, a młodzi judocy wielokrotnie udowodnili, że ciężka praca na treningach przynosi efekty. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali uhonorowani pucharami oraz medalami, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

IV Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Przemęt zakończył się sukcesem organizacyjnym i sportowym, a jego uczestnicy już teraz nie mogą doczekać się kolejnej edycji. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wydarzenia – zawodnikom, trenerom, organizatorom oraz sponsorom.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors