Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Urodzinowa wizyta zastępcy wójta. Pani Halina Janusz-Maciejewska świętowała 75. urodziny!

Na zdjęciu pozują zastępca wójta Gminy Przemęt Waldemar Kalitka wraz z Panią Haliną. Jubilatka trzyma w ręce dużą czerwoną różę oraz książkę pt. "Smaki ziemi przemęckiej". W tle prace artystyczne.

We wtorek, 7 maja, Zastępca wójta Gminy Przemęt, Waldemar Kalitka, złożył wizytę w Dziennym Domu Pomocy Senior+ w Błotnicy, aby uczcić urodziny jednej z podopiecznych – Pani Haliny Janusz-Maciejewskiej, znanej wśród pensjonariuszy i personelu jako „sołtysowa”. Pani Halina, która 3 maja obchodziła swoje 75. urodziny, jest jednym z najbardziej charakterystycznych i lubianych członków DDPS+.

Pani Halina jest znana z tego, że „najpierw słychać ją, a później widać”. Jej optymistyczne podejście do życia, zaraźliwy śmiech oraz umiejętność tworzenia przyjaznej atmosfery sprawiają, że wszyscy w DDPS+ czują się jak w rodzinie. Od momentu otwarcia placówki była jej aktywnym uczestnikiem, a swoje dni wypełnia spotkaniami z bliskimi, wyjazdami oraz różnorodnymi zajęciami oferowanymi przez dom opieki. Najbardziej lubi zajęcia umysłowe, śpiew i gry stolikowe, które nie tylko bawią, ale i stymulują umysł. Zastępca wójta przekazał jubilatce kwiatka oraz symboliczny upominek, życząc jej dużo zdrowia, pogody ducha i kolejnych pięknych lat życia.

Pani Halina jest prawdziwym skarbem dla Dziennego Domu Pomocy Senior+. Zawsze gotowa do pomocy, choć często podkreśla znaczenie dbania o własną niezależność i samodzielność na co dzień. Swoją życzliwością, radością życia i zaangażowaniem zaraża innych i tworzy w placówce wyjątkową atmosferę. W imieniu redakcji Kuriera Przemęckiego życzymy Pani Halinie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech każdy kolejny rok przynosi równie wiele uśmiechów i ciepłych chwil spędzonych w gronie przyjaciół i rodziny!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors