Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

25-lecie Szkoły Ponadpodstawowej w Przemęcie. Relacja z Festynu Rodzinnego

Wspólne zdjęcie dyrekcji i pracowników szkoły.

W sobotę, 15 czerwca, odbył się coroczny Festyn Rodzinny w Przemęcie. Jednak tegoroczne spotkanie było wyjątkowe, ponieważ połączono je z jubileuszem 25-lecia istnienia szkoły ponadpodstawowej.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, który wręczył szkole czek o wartości 1000 zł, Zastępca wójta Gminy Przemęt Waldemar Kalitka, Przewodnicząca Rady Gminy Monika Maćkowiak oraz Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu Marta Sobierajska. Na uroczystości obecni byli również byli pracownicy szkoły oraz jej absolwenci.

Festyn był doskonałą okazją do zaprezentowania talentów uczniów i nauczycieli. Na scenie wystąpili zarówno najmłodsi, jak i najstarsi uczniowie, a nauczyciele pokazali swoje poczucie humoru w kabarecie. Członkowie Klubu Sportowego Pohl Judo Przemęt również zaprezentowali swoje umiejętności.

Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje, takie jak dmuchańce, przejażdżki bryczką, strzelnicę, malowanie twarzy i kolorowe warkoczyki. Największą niespodzianką był przelot samolotu, z którego posypał się deszcz cukierków, wywołując ogromną radość wśród najmłodszych uczestników.

Przyszli pierwszoklasiści mieli okazję poznać szkołę podczas zajęć adaptacyjnych, a uczniowie mogli zmierzyć się ze swoimi rodzicami w meczu piłki siatkowej. Na festynie nie zabrakło również pysznego jedzenia.

Dzięki sponsorom odbyły się pełne emocji licytacje, a uczestnicy mogli skorzystać z loterii fantowej. Festyn zakończył się uroczystym krojeniem jubileuszowego tortu, ufundowanego przez miejscową cukiernię, oraz festiwalem kolorów przygotowanym przez Panie z AnimaKids.

Dzięki hojności uczestników udało się zebrać pieniądze na nowy sztandar dla szkoły. Organizatorzy wyrażają ogromne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i sponsorom za zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie tegorocznego festynu. To dzięki Wam to wydarzenie było tak wyjątkowe i pełne radości!

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]