Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Ahoj, przygodo! Żeglarska wyprawa przedszkolaków z Bucza

Zdjęcie przedstawia dzieci ubrane w pomarańczowe koszulki z logiem Gminy Przemęt. Zadowolone dzieci puszczają bańki. Na zdjęciu znajdują się też nauczycielki.

W czwartek, 6 czerwca, przystań żeglarska w Olejnicy zamieniła się w raj dla najmłodszych żeglarzy z przedszkola w Buczu. Wydarzenie pod hasłem „Ahoj, przygodo!” przyciągnęło małych odkrywców, którzy spędzili dzień na świeżym powietrzu, w otoczeniu malowniczego krajobrazu naszej gminy.

Przedszkolaki miały okazję do aktywnego spędzania czasu wśród natury, co wpłynęło nie tylko na ich samopoczucie, ale i kreatywność. Piknik żeglarski zaoferował wiele atrakcji, które wzbudziły zachwyt i radość dzieci. Pływanie żaglówką po jeziorze, kreatywne zabawy przy muzyce, animacje, gry i zabawy ruchowe, sportowe rozgrywki to tylko niektóre z przyjemności, które czekały na uczestników.

Na zaproszenie przedszkola w wydarzeniu wziął udział Wójt gminy Przemęt Janusz Frąckowiak oraz Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu Marta Sobierajska.

Spacerując po okolicy, przedszkolaki miały także okazję podziwiać niepowtarzalne zakątki gminy Przemęt. Lasy, jeziora i zielone przestrzenie stanowiły idealne tło dla niezapomnianych wspomnień. Dzieci, pełne wrażeń i zmęczone po dniu pełnym przygód, wróciły bezpiecznie do przedszkola.

Dzięki zorganizowanym zabawom tanecznym i animacjom, młodzi uczestnicy mogli nie tylko dobrze się bawić, ale również nauczyć się czegoś nowego. To był dzień, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Fotorelacja: Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Buczu.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors