Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Festyn Gminnego Żłobka. Rodzinna niedziela w Błotnicy

W minioną niedzielę, 9 czerwca, mieszkańcy naszej gminy mieli okazję świętować razem podczas festynu rodzinnego zorganizowanego przez Gminny Żłobek w Błotnicy.

Festyn rozpoczął się o godzinie 14:00 i trwał aż do późnego popołudnia. Rodzice wraz z dziećmi mogli wspólnie spędzić czas ciesząc się różnorodnymi atrakcjami. Jedną z nich były zorganizowane dla mam i dzieci warsztaty plastyczne polegające na malowaniu toreb. Natomiast dla ojców i ich pociech przygotowano kreatywne zabawy np. „tworzenie miasta”. Oczywiście nie zabrakło dmuchanych zamków, przejażdżek na kucyku czy malowania twarzy. Ogromnym zainteresowanie cieszyły się także animacje przygotowane przez Agencję Eventową Show Time.

Organizatorzy zadbali również o słodki poczęstunek oraz gorące smakołyki z grilla dla wszystkich uczestników festynu.

Takie wydarzenia są kluczowe dla budowania poczucia wspólnoty i przynależności, a radosne uśmiechy dzieci i zadowolenie rodziców są najlepszą nagrodą za trud włożony w przygotowanie festynu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, mnóstwo uśmiechu oraz radości i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Gminny Żłobek w Błotnicy. Niech ten dzień pełen niezapomnianych chwil, będzie wspomnieniem dla nas na jeszcze długo.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors