Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Gmina inwestuje w talent. Nowe buty i stroje dla mażoretek Vena!

Na zdjęciu mażoretki Vena w niebieskich strojach, pozujące do zdjęcia wykonując różne pozy.

Mażoretki Vena działające przy GCKiB w Przemęcie otrzymały nowe kozaki i stroje, które z pewnością dodadzą im blasku podczas występów na krajowych i międzynarodowych arenach. Nowe elementy garderoby trafiły do grupy Junior, której członkinie z entuzjazmem przyjęły odświeżony wygląd.

Zakup nowych strojów oraz 23 par kozaków w wysokości 10.081,00 zł został sfinansowany z budżetu gminy Przemęt. To ważne wsparcie pozwala im na utrzymanie wysokiego poziomu artystycznego i godne reprezentowanie na różnorodnych wydarzeniach.

Wójt Janusz Frąckowiak podkreśla, że inwestycja ta jest w pełni uzasadniona, ponieważ mażoretki Vena to nie tylko lokalna duma, ale również reprezentantki gminy na szczeblach krajowych i międzynarodowych. „Mażoretki godnie reprezentują naszą gminę nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami” – mówi wójt Janusz Frąckowiak. „Ich profesjonalizm i zaangażowanie przyczyniają się do promocji Przemętu, a nowe stroje i buty z pewnością będą dodatkowym atutem podczas ich występów.”

Nowe kozaki i stroje to nie tylko inwestycja w wizerunek mażoretek, ale również wyraz wsparcia i uznania dla ich pracy oraz osiągnięć. Życzymy grupie Vena wielu sukcesów i dalszego rozwoju artystycznego!

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]