Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Malownicza podróż po gminie. 32. Przemęcki Rajd Rowerowy

Rowerzyści poruszają się po drodze polnej, jeden za drugim. Większość zdjęcia stanowi piaszczysta droga. W tle drzewa i niebo.

W sobotni poranek, 8 czerwca, rowerzyści zebrali się pod GCKiB w Przemęcie w oczekiwaniu na 32. Przemęcki Rajd Rowerowy. Przed wyjazdem swoją wizytę złożyli nam policjanci z KPP w Wolsztynie, którzy wygłosili krótką pogadankę o bezpieczeństwie i zasadach poruszania się po drogach, życząc jednocześnie udanej zabawy. Później ciesząc się piękną pogodą i promieniami słońca ruszyliśmy w wyprawę. Tegoroczna trasa wiodła przez malownicze zakątki północno-zachodniej części gminy Przemęt. W zgranej grupie ruszyliśmy ścieżką rowerową w stronę Perkowa, skąd leśną drogą dotarliśmy do Nowej Wsi.

Kontynuując naszą przygodę, ścieżkami rowerowymi przejechaliśmy do Solca, gdzie czekał na nas dłuższy przystanek. Atmosfera była wyjątkowa, a zapach grillowanych potraw dodawał energii do rozmów i wspomnień. Po posiłku, pełni entuzjazmu i sił, ruszyliśmy w dalszą drogę w kierunku Solca Nowego.

Jadąc przez lasy, wśród szparagowych pól dotarliśmy z powrotem do Nowej Wsi, skąd ścieżką rowerową wróciliśmy do Przemętu. Serdecznie dziękujemy naszym stałym uczestnikom za udział i niesamowitą atmosferę! Do zobaczenia na kolejnej edycji rajdu!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors