Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Martyna Skorupińska powołana na Mistrzostwa Europy Kadetów!

Na zdjęciu Martyna Skorupińska stojąca na podium z medalem. Dziewczyna ubrana jest w judogę z czarnym pasem.

Z ogromną radością informujemy, że utalentowana zawodniczka Klubu Sportowego Pohl Judo Przemęt Martyna Skorupińska została oficjalnie powołana na Mistrzostwa Europy Kadetów w stolicy Bułgarii, Sofii. To prestiżowe wydarzenie sportowe gromadzi najlepszych młodych judoków z całej Europy, a Martyna będzie reprezentować nie tylko Klub Sportowy Pohl Judo Przemęt, ale również Gminę Przemęt i całą Polskę.

Droga Martyny do uzyskania tej wyjątkowej kwalifikacji była pełna wyzwań i sukcesów. Zawodniczka zdobyła: I miejsce w Pucharze Europy Kadetów w Rydze, III miejsce w Pucharze Europy Kadetów w Györ, III miejsce w Pucharze Europy Kadetów w Teplicach, V miejsce w Pucharze Europy Kadetów w Samorin, I miejsce na Mistrzostwach Polski.

Te znakomite osiągnięcia są dowodem na jej determinację, ciężką pracę i wyjątkowy talent. Rosnące kolejne pokolenie medalistek z Klubu Sportowego Pohl Judo Przemęt pokazuje, że jesteśmy na właściwej drodze, by kontynuować tradycje sportowe i zdobywać najwyższe laury na arenach międzynarodowych.Wszyscy jesteśmy pełni nadziei na kolejne sukcesy i życzymy jej powodzenia w tej ważnej rywalizacji. Trzymamy kciuki za Martynę!

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]