Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Niezwykła jubilatka z Osłonina. Pani Stefania Łada świętuje 101. urodziny!

Na zdjęciu wójt wraz z Panią Stefanią. Wójt oraz jubilatka trzymają w rękach obraz, a przed nimi stoi duży kosz czerwonych róż.

W poniedziałek, 17 czerwca, w dniu swoich 101. urodzin, Pani Stefania Łada z Osłonina miała zaszczyt przyjąć w swoim domu Wójta Gminy Przemęt, Janusza Frąckowiaka. Z tej okazji wójt wręczył jubilatce list gratulacyjny, obraz oraz kosz pełen róż, wyrażając tym samym szacunek i uznanie.

Mimo swojego sędziwego wieku, Pani Stefania Łada nie wygląda na swoje lata. Pani Stefania, którą wszyscy znają ze swego optymizmu i życzliwości, wciąż z pasją spędza wolny czas na haftowaniu, rozwiązywaniu krzyżówek oraz obsługiwaniu tabletu. Jej niesamowity zapał i aktywność są świadectwem jej wyjątkowej osobowości i ducha młodości.

Jubilatka jest dumną matką sześciorga dzieci, babcią jedenastu wnucząt i prababcią dziewiętnastu prawnucząt. Jej rodzina to prawdziwy skarb, a miłość, którą obdarza wszystkich dookoła, jest źródłem jej nieprzemijającej witalności.

Receptą na jej długowieczność jest, jak sama mówi, dobry humor i życzliwość do ludzi. Te cechy, połączone z codziennym zainteresowaniem nowinkami technologicznymi, tworzą przepis na długie i pełne życia dni.

Pani Stefanii życzymy dużo zdrowia, dalszych lat w świetnej formie oraz nieustającej radości z życia i bliskich. Niech każdy dzień przynosi jej uśmiech na twarzy i spokój w sercu.

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors