Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Urodzinowa wizyta wójta. Pani Janina świętuje 74. urodziny!

Dziesiątego czerwca, Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak odwiedził Dziennym Dom Pomocy Senior+ aby złożyć życzenia Pani Janinie Furmańczak, która tego dnia obchodziła swoje 74. urodziny.

Pani Janina w DDPS+ w Błotnicy jest niedługo, ale już zdążyła się zintegrować z całą grupą, a nawet nawiązać przyjaźnie. Choć jest osobą raczej cichą i skromną to nie brak jej poczucia humoru i tematów do rozmów. Pani Janka jest osobą aktywną i samodzielną – zajęcia ruchowe i spacery nie tylko nie sprawiają jej kłopotu, ale też dają radość. Zawsze jest uśmiechnięta, sympatyczna i gotowa do rozmowy czy pomocy.

Choć jak wielu seniorów początkowo nie była przekonana czy odnajdzie się w placówce teraz nie wyobraża sobie tutaj nie przyjeżdżać – dni bez zajęć dłużą się i nie wiadomo co robić z czasem. W grupie raźniej, jest się z czego pośmiać, czas szybciej płynie i zawsze dzieje się coś ciekawego.

Wójt, Janusz Frąckowiak, podczas swojej wizyty, nie tylko złożył jubilatce życzenia, ale również wręczył jej kwiaty oraz symboliczny upominek. Stanowi to piękny gest uznania dla seniorów, ich doświadczenia życiowego i mądrości.

Z okazji urodzin życzymy Pani Janinie dużo zdrowia, siły oraz wielu pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors