Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Zebranie wiejskie w Siekówku i Perkowie. Nowi sołtysi i Rady Sołeckie

Na zdjęciu nowa sołtys Perkowa - Ilona Matysik oraz rada sołecka.

W poniedziałek, 24 czerwca, w Perkowie odbyło się kolejne zebranie wiejskie, które zakończyło się wyborem nowego sołtysa oraz Rady Sołeckiej. Było to drugie spotkanie po nieudanej pierwszej próbie 11 czerwca, kiedy to nie udało się wybrać ani sołtysa, ani członków Rady Sołeckiej.

Ilona Matysik została wybrana na sołtysa Perkowa, a do Rady Sołeckiej weszli: Róża Jankowiak, Jakub Jędrzychowski, Beata Kruk, Agnieszka Miś, Ewa Prais, Paweł Skorupiński, Mirosława Wojciechowska oraz Szymon Wojciechowski.

We wtorek odbyło się również zebranie wiejskie w Siekówku, które zakończyło się wyborem nowego sołtysa oraz Rady Sołeckiej. Było to trzecie spotkanie, mające na celu przeprowadzenie wyborów, po dwóch wcześniejszych nieudanych próbach 3 i 13 czerwca. W końcu mieszkańcy zdołali wyłonić swoich reprezentantów.
Nowym sołtysem Siekówka została Paulina Antczak. Do Rady Sołeckiej wybrano następujące osoby: Adam Dominiak, Jakub Frąckowiak, Jarosław Herkt, Marcin Herkt, Joanna Kowalaszek-Ligma, Adam Marach, Eryk Przydróżny, Joanna Skrzypczak, Karolina Stanisławska, Janusz Wojciechowski, Michał Wojciechowski.

Wraz z zakończeniem wyborów w Perkowie i Siekówku, w całej gminie Przemęt zakończył się proces wyborczy. Każde sołectwo wybrało nowego sołtysa oraz Radę Sołecką, którzy będą pełnić swoje funkcje w nowej kadencji. Gratulujemy wszystkim wybranym i życzymy owocnej pracy na rzecz swoich społeczności.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]