Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Osłonin z nowoczesnym oświetleniem. Inwestycja zrealizowana na czas

Zdjęcie przedstawia miejsce, w którym zostały postawione nowe lampy. Na fotografii uchwycono dwie nowe lampy ustawione w rzędzie. Oprócz tego na zdjęciu znajdują się też domy wraz z ogrodzeniami.

Mieszkańcy Osłonina mogą cieszyć się nowoczesnym oświetleniem przy ulicy Sosnowej. Z przyjemnością informujemy, że zakończyły się prace nad tą inwestycją, która została przeprowadzona zgodnie z planem i bez żadnych opóźnień.

Umowa na realizację projektu została zawarta 26 kwietnia 2024 roku z firmą PUH plusMinus Robert Dydyna, z siedzibą w Błotnicy przy ul. Słonecznej 34. Wykonawca przeprowadził wszystkie prace zgodnie z ustalonym harmonogramem i specyfikacją techniczną.

Pod koniec czerwca nastąpił odbiór końcowy inwestycji, który przebiegł bez żadnych uwag. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z umową, a nowe oświetlenie uliczne spełnia wszystkie normy jakościowe i bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i energooszczędnych lamp ulicznych, poprawi się widoczność na ulicy Sosnowej, co wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak i kierowców.

Całkowity koszt inwestycji został pokryty z budżetu gminy i jest dowodem na troskę o dobro mieszkańców.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]