Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Pożegnanie z żłobkiem. Maluchy gotowe na nowe wyzwania

Grupowe zdjęcie młodych absolwentów z ich rodzicami oraz pracownikami żłobka. Zdjęcie wykonano na dworze.

W ciepły czerwcowy dzień Żłobek Gminny w Błotnicy pożegnał swoich najmłodszych absolwentów, którzy już we wrześniu rozpoczną nowy etap edukacji w przedszkolach.

Maluchy, pełne entuzjazmu i ciekawości świata, z każdym dniem zaskakiwały pracowników żłobka swoją energią i radością życia. Uczyły się pierwszych kroków, słów, wspólnej zabawy i współpracy, co było nie tylko dla nich, ale i dla opiekunów niezwykle cennym doświadczeniem.

Podczas uroczystości, dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki. Był to moment pełen radości, ale i nostalgii, gdyż maluchy opuszczają swoje pierwsze edukacyjne gniazdko. Wszyscy obecni nie kryli wzruszenia, a dzieci z dumą odbierały swoje pierwsze wyróżnienia.

Oficjalne zakończenie roku było również okazją do podziękowań. Wyrazy wdzięczności skierowano do pracowników placówki za ich codzienny trud i zaangażowanie, do pracowników gminy za wsparcie oraz do rodziców, którzy nieustannie wspierają swoje pociechy i placówkę.

Pragniemy życzyć wszystkim dzieciom powodzenia w przedszkolu. Pozostańcie tacy, jacy jesteście – radośni, ciekawi świata i pełni energii. Niech Wasza dalsza droga będzie beztroska i bajkowa, a wakacje pełne wspaniałych, bezpiecznych przygód.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]