Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Przebudowa kuchni w Solcu. Umowa z wykonawcą podpisana

Zdjęcie przedstawia Wójta Gminy Przemęt wraz z Prezesem Zarządu Agnieszką Nowak. Osoby ww. podają sobie dłoń oraz trzymają teczkę z herbem Gminy na tle flag: Polski, Europejskiej oraz flagi z herbem św. Andrzeja z krzyżem.

Gmina Przemęt podpisała umowę na realizację inwestycji pod nazwą „Przebudowa kuchni w sali wiejskiej w miejscowości Solec wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń gospodarczych na zaplecze kuchenne”. Umowa została zawarta 4 lipca 2024 r. między Gminą Przemęt, a Przedsiębiorstwem Snela Sp. z o.o. z siedzibą w Śmiglu.

W ramach ósmego rozdania środków z Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład, Gmina Przemęt otrzymała w październiku 2023 r. dofinansowanie na realizację tej inwestycji. Program Inwestycji Strategicznych to jedno z kluczowych narzędzi wspierających rozwój lokalnych inwestycji publicznych w Polsce. Opiera się on na założeniach Polskiego Ładu i koncentruje się na wsparciu inwestycji w ponad 30 obszarach gospodarki, w tym infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, ekologicznych źródeł ciepła, a także inwestycji społecznych, takich jak żłobki, przedszkola czy ścieżki rowerowe.

Umowa została podpisana przez Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka oraz Skarbnika Gminy Przemęt Bożenę Ćwiklińską, a ze strony wykonawcy – Prezesem Zarządu Agnieszką Nowak.

Zakres prac obejmuje przebudowę kuchni w sali wiejskiej w miejscowości Solec oraz zmianę sposobu użytkowania pomieszczeń gospodarczych na zaplecze kuchenne. Szczegółowy zakres robót określają specyfikacja warunków zamówienia, dokumentacja projektowa opracowana przez Firmę Usługowo Handlową A. Wojciechowski, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie z współczesną wiedzą techniczną, obowiązującymi przepisami oraz normami technicznymi.

Realizacja projektu rozpoczęła się od dnia podpisania umowy. Teren budowy został przekazany wykonawcy 4 lipca 2024 r. Prace mają zostać ukończone w ciągu 8 miesięcy od daty podpisania umowy.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors