Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

„Przyjazny Urząd” oraz „Laur Kreatywności” chlubne wyróżnienia dla Urzędu Gminy

Zdjęcie przedstawia dwie grafiki oprawione w ramki: wyróżnienie nadzwyczajne Laur Kreatywności oraz znak jakości. Obie grafiki zawierają logo przyjaznego urzędu 2024. Oprócz tego na fotografii znajduje się złota statuetka, która przedstawia drzewo. Na plakietce przyczepionej do statuetki widnieje napis: "Przyjazny Urząd 2024. Wyróżnienie Nadzwyczajne Laur Kreatywności. URZĄD GMINY PRZEMĘT".

Pod koniec czerwca bieżącego roku podczas uroczystej gali, która miała miejsce w Warszawie, dokonano oficjalnego wręczenia certyfikatów oraz nagród specjalnych w IX Ogólnopolskim Konkursie „Przyjazny Urząd”.

Kapituła Konkursowa Quality Institute nagradza i promuje jednostki szeroko rozumianego sektora publicznego, które cechują się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem, nowoczesnym podejściem do zarządzania, uczciwością i rzetelnością w działaniu oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy. Godło „Przyjazny Urząd” przyznaje Kapituła złożona z naukowców i praktyków administracji publicznej i zarządzania jakością, która certyfikuje jednostki administracji publicznej wykazujące się nowoczesnym i proobywatelskim podejściem do realizowania swojej misji publicznej.

W dotychczasowych edycjach zasiadali badacze pracujący na czołowych polskich uniwersytetach, m.in. na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Wrocławskim, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W tym roku Urząd Gminy Przemęt został po raz kolejny doceniony za swoją nieustępliwą pracę na rzecz mieszkańców. Kapituła przyznała jednostce prestiżowy tytuł „Przyjazny Urząd” oraz  Wyróżnienie Nadzwyczajne „Laur Kreatywności” za wdrożenie najbardziej oryginalnych, autorskich, kreatywnych i nowoczesnych procedur oraz narzędzi budowania wysokiej kultury jakości.

Zdobyte tytuły to zasługa wszystkich pracujących w Urzędzie Gminy osób. Nagroda „Przyjazny Urząd” jest dowodem na to, że właściwe podejście, profesjonalizm i serce włożone w pracę przynoszą wymierne korzyści nie tylko dla urzędników, ale przede wszystkim dla społeczności, której służą.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]