Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Spotkanie Las łączy Pokolenia „Historie miodem pisane”

na zdjęciu plakat reklamujący wydarzenie. Plakat zawiera zdjęcia pszczół. Treść plakatu: LAS ŁĄCZY POKOLENIA "HISTORIE MIODEM PISANE" Drugie spotkanie z cyklu “Las łączy Pokolenia" poświęcone owadom zapylającym DATA: 20 lipca 2024 r. MIEJSCE: Sala konferencyjna Nadleśnictwa Kościan Program wydarzenia: 14:00 Prelekcja o życiu dzikich pszczół 15:30 Przerwa kawowa 16:00 Spotkanie z leśniczym pszczelarzem 16:30 Projekcja filmu “Leśni zapylacze" Zapisy na wzięcie udziału w wydarzeniu prowadzone są pod numerem telefonu 65 511 55 93 od pn.-pt. w godz. 7:00-15:00 lub drogą elektroniczną e-mail: magdalena.marchelek@poznan.lasy.gov.pl (imię, nazwisko, ilość osób, ilość dzieci, wiek dzieci) do 18.07.2024 r. Liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, dzieci w wieku do 12 lat wyłącznie z opiekunem oraz młodzieży w wieku od 13-17 lat za pisemną zgodą rodzica. Niezbędne oświadczenia do pobrania "Dobre z lasu" znajdują się na stronie internetowej Nadleśnictwa Kościan http://www.koscian.poznan.lasy.gov.pl/ Produkty "Dobre z lasu" dla każdego uczestnika. Organizator: dobre z lasu, Nadleśnictwo Kościan, Patronat medialny Kościaniak TWOJA GAZETA BEZPŁATNA.

Nadleśnictwo Kościan zaprasza na drugie spotkanie z cyklu Las łączy Pokolenia „Historie miodem pisane”, które odbędzie się 20.07.2024 r. na sali konferencyjnej Nadleśnictwa Kościan w Kurzej Górze.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 prelekcją o życiu dzikich pszczół, ich różnorodności, biologii, roli w przyrodzie oraz metodach ochrony. Następnie po przerwie kawowej odbędzie się spotkanie z leśniczym pszczelarzem, który opowie o swojej pasji.  Spotkanie zakończy się projekcją filmu  pt. „Leśni zapylacze”.

W ramach promocji zdrowego żywienia oraz ochrony zapylaczy każdy uczestnik otrzyma produkty „Dobre z lasu” oraz będzie mógł wziąć udział w konkursie wiedzy, w którym nagrodami będą miody  z pasieki leśniczego pszczelarza.

Na wydarzenie obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona). Więcej informacji o wydarzeniu na plakacie oraz stronie internetowej Nadleśnictwa Kościan.

Serdecznie zapraszamy!

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]