Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Zastępca wójta w DDPS+. Pani Łucja Musielak kończy 77 lat

Na zdjęciu zastępca wójta wraz z Panią Łucją pozują na tle prac artystycznych. Jubilatka trzyma w ręce różę oraz książkę.

6 lipca było wyjątkowym dniem w Dziennym Domu Pomocy Senior+ w Błotnicy. Jedna z podopiecznych, Pani Łucja Musielak, obchodziła swoje 77. urodziny. Z tej okazji placówkę odwiedził zastępca wójta gminy Przemęt, Waldemar Kalitka.

Zastępca wójta złożył Pani Łucji serdeczne życzenia urodzinowe, przekazując jej kwiatka oraz symboliczny upominek. Wizyta ta była wyrazem uznania dla Pani Łucji, która jest jedną z najdłużej uczęszczających do Domu Pomocy Senior+ osób. Pomimo dużej rodziny, na której towarzystwo i opiekę może liczyć, każdy dzień bez zajęć w placówce dłuży się jej bardzo.

W Dziennym Domu Pomocy Senior+ Pani Łucja znalazła swoje miejsce i zaprzyjaźnione grono seniorek. Jej codzienne rytuały, takie jak relaks w fotelu masującym i ćwiczenia na rowerze stacjonarnym, są dla niej niezwykle ważne. Jest bardzo aktywna i chętnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju zajęciach: plastycznych, umysłowych, ruchowych oraz w grach i zabawach.

Największą radość sprawiają jej ćwiczenia ogólnorozwojowe na sali, łamigłówki oraz wspólny śpiew. Koleżanki ze stolika zawsze mogą liczyć na jej pomoc i wsparcie. Pani Łucja dba o to, by każda z nich czuła się zaopiekowana – poda cukier do herbaty, mleko, a po obiedzie sprzątnie talerze.

Życzymy Pani dużo zdrowia, szczęścia i nieustającej radości każdego dnia. Niech każdy dzień przynosi Pani mnóstwo uśmiechu, ciepła i miłości od bliskich oraz wszystkich, którzy mają przyjemność spędzać z Panią czas. Sto lat!

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]