Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Na podium konkursu. Uczeń szkoły w Buczu doceniony za ekologiczny plakat

Uczeń Szkoły Podstawowej im. Edwarda Tomińskiego w Buczu odniósł sukces w wojewódzkim konkursie promującym odnawialne źródła energii. Stanisław Zastrożny z klasy 4b zdobył III miejsce w konkursie „Cztery pory roku z OZE”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Nagrodzony plakat wyróżnił się pomysłowym ujęciem tematu, estetyką wykonania oraz umiejętnym połączeniem wiedzy na temat ekologii z kreatywną formą artystyczną. Sukces młodego mieszkańca gminy Przemęt jest efektem jego zaangażowania, talentu i zainteresowania tematyką ochrony środowiska.

Za zajęcie III miejsca Stanisław otrzymał deskę SUP. Ze względu na chorobę nie mógł uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród, dlatego wyróżnienie w jego imieniu odebrała Karolina Stankowiak.

Powody do zadowolenia ma również szkoła w Buczu, która za sukces swojego ucznia otrzymała bon o wartości 500 zł. Środki te będą mogły zostać wykorzystane na potrzeby placówki.

Gratulujemy Stanisławowi Zastrożnemu oraz społeczności Szkoły Podstawowej im. Edwarda Tomińskiego w Buczu tego cennego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów w rozwijaniu pasji oraz zdobywaniu nowych doświadczeń.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors