Rowerem po przygodę. Siódmoklasiści postawili na aktywność
Końcówka roku szkolnego to czas, gdy uczniowie coraz częściej zamieniają szkolne ławki na aktywność na świeżym powietrzu. Taki właśnie charakter miała wycieczka rowerowa uczniów klas siódmych ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach, która odbyła się 24 czerwca i była doskonałym wprowadzeniem do rozpoczynających się wakacji. Trasa prowadziła do Przemętu, gdzie na uczestników








