RODO w Urzędzie Gminy Przemęt

Informujemy, iż od dnia dzisiejszego tj. od 25 maja 2018 roku  we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej weszło w życie Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO).

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na dyżur w Przemęcie. Jeśli jesteś zainteresowany: – zasadami ubiegania się o dotacje, – rozliczeniami otrzymanych środków, – szkoleniami, kursami finansowanymi z UE, – unijnym budżetem na lata 2014-2020 przyjdź na dyżur!

Nowe boisko przy szkole w Mochach

W Mochach przy szkole podstawowej otwarto boisko wielofunkcyjne. Inwestycja kosztowała ponad 540 tys. zł. Połowę środków finansowych na ten cel przemęcki samorząd pozyskał z Ministerstwa Sportu i Turystyki, a 25% z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego....

Intensywne opady deszczu

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 22 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 16.05.2018 r.

Strona 1 z 8312345...102030...Ostatnia »
Sprawdź termin ważności Twojego dowodu osobistego! Wójt Gminy Przemęt przypomina o obowiązku wymiany dowodów osobistych, które straciły ważność lub wkrótce stracą swoją ważność.

Najbliższe wydarzenia

Pełen kalendarz imprez dostępny jest w dziale Informacje dla mieszkańców » Kultura » Kalendarz imprez

RSS

Maj 2018

Nie odnaleziono żadnych wydarzeń.