Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Zaproszenie do debaty nad Raportem o stanie Gminy Przemęt za 2023 rok

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym opracowano i przedłożono Radzie Gminy Przemęt Raport o stanie Gminy Przemęt za 2023 rok. Raport obejmuje podsumowanie działalności Wójta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał  Rady Gminy.

W dniu 26 czerwca 2024 r. o godz. 9.00 podczas Sesji Rady Gminy Przemęt zostanie przeprowadzona debata nad raportem o stanie gminy, w której mogą zabierać głos mieszkańcy gminy.

Osoby pragnące uczestniczyć w debacie nad raportem, składają najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który została zwołana sesja, tj. do dnia 25 czerwca 2024 r., Przewodniczącemu  Rady Gminy Przemęt pisemne zgłoszenie uczestnictwa w debacie poparte podpisami co najmniej 20 osób – mieszkańców Gminy Przemęt. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15 osób, chyba że rada postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Zachęcam do udziału w debacie.

Przewodniczący
Rady Gminy Przemęt

/-/ Monika Maćkowiak

 

Hiperłącza:
Zgłoszenie do debaty
Klauzula dla osób fizycznych biorących udział w debacie
Raport o stanie Gminy Przemęt

 

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors