Gotowi na pierwszy dzwonek. Uroczyste pożegnanie absolwentów
Za nimi lata wspólnej zabawy, nauki i pierwszych przyjaźni. We wtorek, 16 czerwca, w Przedszkolu w Nowej Wsi odbyła się uroczystość pożegnania dzieci kończących edukację przedszkolną. W tym szczególnym wydarzeniu w imieniu wójta uczestniczyła kierownik wydziału oświaty i sportu Marta Sobierajska. Dla najmłodszych był to dzień pełen emocji. Z jednej strony radość z nadchodzących wakacji








